Strict Standards: Non-static method Configure::getInstance() should not be called statically in /home/aviapark/domains/aviapark.lt/public_html/cake/bootstrap.php on line 38
Aviapark.lt - Lėktuvų muziejus

Lėktuvų muziejus

    Vienintelis Lietuvoje lėktuvų muliažų muziejus po atviru dangumi bei aviacijos istoriją atspindinti vidaus ekspozicija. Eksponuojami kariniai naikintuvai, mokomieji naikintuvai bei sraigtasparniai, naudoti  XXa. antroje pusėje.Taip pat yra galimybė apžiūrėti sraigtasparnį MI-8 iš vidaus, jame pasėdėti bei nusifotografuoti (iš anksto susitarus). Lauko ekspozicijoje leidžiama fotografuoti, rengti fotosesijas, filmuoti.

     Vidaus ekspozicijoje yra surinkta visiems girdėtų, bet mažai kam matytų  "Juodųjų dėžių", radijo ryšio imtuvų ir siųstuvų kolekcija, įvairūs lėktuvų prietaisai, senieji  unikalūs mediniai propeleriai, siekiantys XX a. pradžią, įvairių pasaulio šalių avijacijos karininkų durklų, dar kitaip vadinamų - kortikų kolekcija bei daug kitų aviacinių eksponatų.

   Priimame grupes ir pavienius lankytojus. Iš anksto susitarus - Jus galės lydėti mūsų gidas ir plačiau papasakoti apie muziejaus eksponatus bei aviacijos istoriją taip pat atsakys į Jūsų klausimus.

   Muziejus veikia kiekvieną dieną, bet kokiu oru, visais metų laikais. Darbo laikas 8.00 - 22.00 . 

   Muziejaus lankymas mokamas.

   Daugiau informacijos apie muziejų:

http://www.panrbiblioteka.lt/interaktyvi-kelione/lektuvu-muziejus/