Strict Standards: Non-static method Configure::getInstance() should not be called statically in /home/aviapark/domains/aviapark.lt/public_html/cake/bootstrap.php on line 38
Aviapark.lt - Istorija

Istorija

UAB “Įstros aviaparkas“ (Stanioniai, Panevėžio raj.)  įkurta 2006 m., nors Įstros aerodromo ištakos siekia 1996 metus bei sietinos su Všį "Įstros aerodromas" veikla.  

Aerodromo įkūrėjas ir puoselėtojas šviesaus atminimo lakūnas Vytautas Lapėnas. Šiame aerodrome 2002 m. buvo suorganizuotas tryliktasis Europos akrobatinio skraidymo čempionas.

Įstros aerodromas įsikūręs 11 km į šiaurę nuo Panevėžio miesto centro, vidurio Lietuvoje. Aerodromo vieta strategiškai patogi, kadangi aerodromas yra tik 500 m atstumu nuo Europinio kelio E 67, Via Baltika  ir tik 100-150 km atstumu nuo tarptautinių Lietuvos ir Latvijos oro uostų. Apylinkės reljefas plokščias, teritorija mažai užstatyta. Netoliese teka vandeningas upelis Įstras, Paįstrio gyvenvietė ir Paįstrio karjeras nutolę 2-3 km atstumu, už 2 km yra Ūtos miškas. 

“Įstros aviaparkas“ siūlo organizuoti įvairius verslo renginius, konferencijas, įmonės šventes, pobūvius ir malonią nakvynę Jums mūsų motelyje***.

Kviečiame apsilankyti mūsų aerodrome, pajusti skrydžio malonumą ir pasigrožėti nuostabiais Aukštaitijos vaizdais.